Mgiełka do włosów Timotei Precious Oils

Typ włosów: do włosów uszkodzonych i suchych

Skóra głowy: sucha i normalna

Właściwości: termoochrona, wygładzenie i nabłyszczenie

Formuła: lekka mgiełka

Opakowanie: butelka z atomizerem

Pojemność: 150 ml

Mgiełka Timotei Precious Oils przeznaczona jest do włosów często poddawanych stylizacji na gorąco, farbowanych, przesuszonych i zniszczonych. Wypielęgnuje również suchą i normalną skórę głowy. Jeżeli masz właśnie takie włosy, to ten produkt jest w sam raz dla ciebie. Wypróbuj go koniecznie.

Kiedy stosować mgiełkę do włosów Timotei Precious Oils?

Jeśli często zmieniasz kolor włosów, używasz suszarki lub prostownicy, to mgiełkę do włosów Timotei Precious Oils stosuj bez obaw. Przyda ci się zwłaszcza wtedy, gdy twoje pasemka są suche, osłabione, zniszczone, a końcówki rozdwajają się. Co więcej, kosmetyku możesz używać do wygładzenia spuszonych i elektryzujących się włosów. Aplikuj go przed i po stylizacji na gorąco.

Jakie właściwości ma mgiełka do włosów Timotei Precious Oils?

Mgiełka Timotei Precious Oils sprawia, że włosy są gładkie, nie puszą i nie elektryzują się. Dzięki produktowi z łatwością ujarzmisz nawet najbardziej niesforne pasemka, z łatwością wymodelujesz włosy i ułożysz każdy kosmyk. Formuła mgiełki zapewnia nabłyszczenie i nawilżenie. Produkt ma delikatną konsystencję, która nie obciąża włosów, nie skleja pasemek i nie pozostawia na nich tłustej powłoczki. Dodatkowo mgiełka Timotei Precious Oils chroni włosy podczas stylizacji na gorąco.

Wysoka temperatura już nigdy więcej nie uszkodzi twoich pasemek i sprawi, że ich końcówki nie będą się rozdwajały.

Jak stosować mgiełkę do włosów Timotei Precious Oils?

Mgiełkę do włosów Timotei Precious Oils stosuj na kilka różnorodnych sposobów. Kosmetyk rozpyl na wysuszone włosy, aby zapewnić im blask i jedwabistą miękkość. Jeżeli chcesz, aby szczotkowanie stało się przyjemniejsze i trwało zdecydowanie krócej, również możesz użyć tego produktu. Mgiełkę wykorzystaj także przed stylizacją na gorąco. Dzięki temu twoje pasemka nie będą narażone na uszkodzenia i przesuszenie. Timotei Precious Oils rozpylaj z odległości około 20 cm; poczekaj aż wchłonie się.

Zalety:

  • lekka konsystencja i formuła mgiełki
  • chroni włosy podczas stylizacji na gorąco
  • wygładza i nabłyszcza pasemka
  • można aplikować przed i po stylizacji
  • atomizer ułatwia aplikację

Wady:

  • nie odżywia włosów od wewnątrz
  • zawiera alkohol, który może wysuszać
  • mimo dużego opakowania nie jest wydajny
  • nie nawilża włosów i skóry głowy