Olejek do włosów Kallos LAB 35 Nourishing Hair Oil

Typ włosów: zniszczone, suche, farbowane, długie

Skóra głowy: sucha i wrażliwa

Właściwości: regeneruje, wzmacnia i chroni przed wysoką temperaturą

Formuła: olejowa

Opakowanie: szklane z pompką

Pojemność: 50 ml

Olejek do włosów Kallos LAB 35 Nourishing Hair Oil to kosmetyk idealny dla tych, którzy często korzystają z różnych zabiegów fryzjerskich. Wypielęgnuje pasemka, zadba o skórę głowy i sprawi, że twoja fryzura stanie się bardzo ładna.

Kiedy stosować olejek do włosów Kallos LAB 35 Nourishing Oil?

Jeżeli twoje włosy są zniszczone częstym suszeniem i prostowaniem, to olejek Kallos LAB 35 Nourishing Oil jest dla ciebie. Pomoże ci w codziennym układaniu fryzury, ułatwi stylizację i zabezpieczy pasemka przed wysoką temperaturą. Co więcej, jeśli skóra twojej głowy jest sucha i wrażliwa, to olejek również ci pomoże. Masz włosy zniszczone częstymi zmianami koloru i rozjaśnianiem? Olejek Kallos LAB 35 Nourishing Oil może okazać się skuteczny.

Jakie właściwości ma olejek do włosów Kallos LAB 35 Nourishing Oil?

Olejek Kallos LAB 35 Nourishing Oil polecany jest dla osób, które mają wrażliwą skórę głowy i zniszczone włosy. Jeżeli masz rozdwojone końcówki, uszkodzone i przesuszone pasemka, to ten kosmetyk jest dla ciebie. Regeneracja, wzmocnienie i odżywienie to jego najważniejsze zadania. Zawarte w nim olejki roślinne dodatkowo dbają o skórę głowy.

A zaliczymy do nich: olejek arganowy, olejek z awokado, olejek z kokosa, olej słonecznikowy, olej lniany i olejek makadamia.

Jak stosować olejek do włosów Kallos LAB 35 Nourishing Oil?

Olejek do włosów Kallos LAB 35 Nourishing Oil stosuje się tylko na końcówki. Preparat dokładnie wmasuj i nie spłukuj go. Olejek możesz nanosić zarówno przed i po myciu. Ma delikatną konsystencję, która nie obciąża włosów, nie powoduje przetłuszczania się i nie skleja kosmyków. Olejek Kallos LAB 35 Nourishing Oil ma lekki zapach, który niedługo po aplikacji znika.

Zalety:

  • polecany do włosów farbowanych i suchych
  • zabezpiecza przed gorącym powietrzem
  • zawiera kilka roślinnych olejków
  • ma lekką formułę

Wady:

  • bardzo mała pojemność
  • aplikuje się go tylko na końcówki
  • może przetłuszczać skórę głowy
  • nie odżywia wewnętrznych struktur włosów
  • zapach mógłby utrzymywać się nieco dłużej