Olejek do włosów Matrix Exquisite Oil Biolage

Typ włosów: do wszystkich rodzajów włosów

Skóra głowy: normalna

Właściwości: termoochrona, wygładzenie i nabłyszczenie

Formuła: półpłynny olejek

Opakowanie: butelka z pompką

Pojemność: 92 ml

Olejek Matrix Exquisite Oil Biolage przeznaczony jest do pielęgnacji wszystkich typów włosów. Jeżeli często farbujesz i stylizujesz włosy na gorąco, to ten kosmetyk jest właśnie dla ciebie. Chcesz poprawić kondycję swojej czupryny? Rozpocznij kurację już teraz!

Kiedy stosować olejek do włosów Matrix Exquisite Oil Biolage?

Olejek do włosów Matrix Exquisite Oil Biolage stosuj przed każdą stylizacją na gorąco. Będzie pomocny także podczas szczotkowania i modelowania fryzury. Wysoka temperatura wytarzana przez urządzenia fryzjerskie nie będzie ci już straszna. Jeżeli masz problem z rozczesaniem splątanych kosmyków i kołtunów, to jak najszybciej zastosuj ten produkt. Marzysz, aby nowa fryzura wszystkich zachwycała?

Użyj olejku Matrix Exquisite Oil Biolage, który zapewni jej niesamowity blask.

Jakie właściwości ma olejek do włosów Matrix Exquisite Oils Biolage?

Olejek Matrix Exquisite Oils Biolage zapewnia włosom termoochronę. Chroni przed wysoką temperaturą wytwarzaną przez suszarki, prostownice i lokówki. W ten sposób pasemka są cały czas nawilżone, gładkie, nie puszą i nie elektryzują się. Poza tym, produkt podkreśla kolor farbowanych włosów, przedłuża jego trwałość i sprawia, że fryzura przez cały czas wygląda bardzo ładnie. Olejek Matrix Exquisite Oils Biolage ułatwia szczotkowanie i skraca czas suszenia. Co więcej, kosmetyk nadaje włosom niesamowity blask.

Jak stosować olejek do włosów Matrix Exquisite Oils Biolage?

Stosowanie olejku do włosów Matrix Exquisite Oils Biolage jest naprawdę bardzo proste. Produkt możesz nakładać przed modelowaniem, jako preparat utrwalający fryzurę lub jako intensywna kuracja. Aby uzyskać takie efekty, wystarczy na włosy zaaplikować kilka kropel i dokładnie je wmasować. Równie świetne rezultaty przyniesie dodanie niewielkiej ilości olejku Matrix Exquisite Oils Biolage do twojego ulubionego szamponu lub maseczki.

Zalety:

  • chroni przed wysoką temperaturą
  • ułatwia szczotkowanie
  • podkreśla kolor farbowanych włosów
  • nabłyszcza i wygładza pasemka

Wady:

  • nie jest wydajny
  • nie pielęgnuje włosów od środka
  • trudno kupić go w zwykłych drogeriach
  • raczej nieprzyjemny zapach