Przeciwłupieżowy olejek do włosów Khadi

Typ włosów: przetłuszczające się

Skóra głowy: problematyczna, z łupieżem

Właściwości: wzmacnia, redukuje łupież, oczyszcza

Formuła: gęsta olejowa

Opakowanie: szklane z pipetką

Pojemność: 100 ml

Olejek Khadi z kozieradką i gorczycą przeznaczony jest do pielęgnacji włosów przetłuszczających się i skóry głowy z problemem łupieżu. Jeżeli chcesz mieć zdrowy skalp i piękną fryzurę, wypróbuj ten kosmetyk, a na pewno nie będziesz żałować.

Kiedy stosować olejek do włosów Khadi?

Olejek do włosów Khadi nie jest zwykłym kosmetykiem pielęgnacyjnym. Przyda się zwłaszcza tym, którzy zmagają się ze skórnymi problemami i potrzebują natychmiastowej regeneracji. Jeżeli zauważyłaś, że na twojej głowie pojawiły się małe, białe płatki, to olejek Khadi z pewnością ci pomoże. Co więcej, jeśli twoje włosy przetłuszczają się i brzydko się układają, również możesz wypróbować ten produkt.

Kosmetyk pomoże ci w walce z suchym lub tłustym łupieżem.

Jakie właściwości ma olejek do włosów Khadi?

Najważniejszym zadaniem kosmetyku jest zapobieganie pojawiania się łupieżu. Składnikami odpowiedzialnymi za taką pielęgnację są kozieradka i gorczyca. Olejek do włosów Khadi zawiera także wiele innych naturalnych substancji. Są to między innymi olejek sezamowy i cytryna, które odpowiedzialne są za nawilżenie i oczyszczenie skóry głowy z nadmiaru sebum i złuszczonego naskórka. Działanie łagodzące i przeciwzapalne ma olejek z drzewka herbacianego i zioło neem. Podobne właściwości wykazuje kamfora (koi i chłodzi skórę głowy). Olejek musztardowy pobudza włosy do wzrostu.

Jak stosować olejek do włosów Khadi?

Przed użyciem wstrząśnij butelkę tak, aby formuła olejku stała się bardziej płynna i plastyczna. W ten sposób aplikacja będzie o wiele łatwiejsza i szybsza. Następnie podziel włosy na mniejsze pasemka i nanieś pomiędzy nie olejek Khadi; cała skóra głowy musi być pokryta tym kosmetykiem. Aby produkt lepiej wchłonął się, zrób krótki masaż. Po upływie godziny głowę umyj, a włosy pozostaw do wyschnięcia. Jeżeli olejek pozostawisz na głowie przez całą noc, efekty kuracji będą jeszcze lepsze.

Zalety:

  • pomaga w walce z łupieżem
  • reguluje pracę gruczołów łojowych
  • wzmacnia włosy i cebulki włosowe
  • łagodzi podrażnioną skórę głowy
  • olejek szybko wchłania się

Wady:

  • nieprzyjemny zapach
  • mimo dużego opakowania, nie jest wydajny